Přeskočit na obsah

Dialogy I

Je to tady! Spouštíme oficiálně první kolo Dialogů. Mnozí z vás již ví, že jde o kreativní projekt, ve kterém si účastnící navzájem dotvářejí svá díla. Dle počtu zúčastněných i vašich rekací je jasné, že se pilot povedl. Dík patří všem 37  účastníkům a také Ďurimu Tomíkovi za trpělivost při sběru děl a profesionální skeny. Věříme, že druhé kolo bude minimálně stejně vydařené.

_

10329778_738013436255733_5465431342895633291_oV sobotu 28.6. proběhne prezentace Dialogů na akci Fotka v Sieti – ve fotogalerii Trafačka v Nitře. Za tuto možnost děkujeme panu Františku Kolářovi. Z akce přineseme reportáž.

(O případných dalších akcích a výstavách vás budeme průběžně informovat.)

_

Nyní k přihláškám – po zkušenostech jsme trochu upravili pravidla:

1. Jelikož kvalita většiny prací byla na takové úrovni, že by stály za vystavení nejen v online galerii ale i na živo, zavádíme poplatek 250 kč (10 euro), který se použije výhradně na výdaje spojené s organizací projektu a výstav (paspartace apod.). Věříme, že poplatek tvořivce neodradí, naopak, že přispěje k ještě větší kvalitě děl.

(AFUK nevybírá od svých příznivců členské poplatky, provoz stránek a veškeré aktivity si hradíme ze svého a na pořádání výstav tudíž nemáme potřebné finanční prostředky).

2. Výsledná díla je nutné zaslat Ďurimu do Bratislavy poštou nebo mu je předat přímo osobně do ruk (po minulé zkušenosti, kdy sa jedno dílo ztratilo).

3. Jelikož někteří účastníci nedodali dílo v termínu (i o několik týdnů později), díla obdržená po uzávěrce (bez předchozí domluvy), nebudou bohužel moci být akceptována.

4. Nepodepsaná díla nebudou akceptována, pokud nebude možné určit autora. Pokud chce někdo zůstat anonymní, nechť se podepíše jako „autor neuvedený“

5. Velikost děl NEbude omezena na vel. A4. Je možné zasílat i větší rozměry (tyto se následně nafotí)

_

beetroot,dialogues,illustration-ab58bde060380f2ab1196f84108d2fb8_hPokud vás výsledky pilotního kola zaujaly a chcete se opět (či poprvé) zúčastnit Dialogů, pošlete nám vaše jméno a domácí adresu do 6. července na

dialogy@afuk.cz

Následně obdržíte mail se jménem a adresou vašeho dotvářeče a další potřebné informace.

 

Výsledné práce z pilotního kola k vidění zde: https://www.afuk.cz/dialogy-galerie/

Na vaše přihlášky a díla se těší team Dialogy – Naty Stehlíková a Ďuro Tomík.

Tvoření zdar!

_