Přeskočit na obsah

Cesta domů – Galerie

Cesta domů není jen hospicové občanské sdružení poskytující odbornou péči umírajícím lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují.  Nejsou to jen zaměstnanci, zdravotnické pomůcky, auto, web či obchůdek. Cesta domů je také výzva k boření tabu a překonávání strachu, jimiž jsou smrt a umírání v naší společnosti opředeny. V tom jí pomáhá mnoho lidí – dobrovolníci, dárci, novináři, politici, lékaři.

AFUK je platforma, které není boření tabu cizí. Chceme být víc než jen výstavní skříň umění a informační portál. Chceme se aktivně zapojovat a inspirovat ostatní. Proto jsme se spojili s fotografy z Čech a Slovenska a rozhodli se přispět na dobrou věc. Můžete se k nám připojit i vy zakoupením některé z následujících fotografií. Stačí poslat e-mail na dialogy@afuk.cz s číslem vybraného díla a my vám obratem zašleme další informace. Zakoupená díla lze vyzvednout v Praze, případně zašleme poštou.

Děkujeme, že jste s námi!

_

_

Uvedené rozměry jsou včetně rámu či pasparty. Rádi upřesníme případné detaily.

Děkujeme všem autorům za poskytnutí svých děl na výstavu v Zahradníkovi a do online galerie:

Vlasta Bičáková, Rastislav Blaško, Kateřina Bukolská, Tomáš Dolinský, Jana Drnková, Jan Dytrych,  Soňa Chovančíková, Kateřina Jandová, Jiří Janda, Lucie Janíková, Julie Kamenská, Vít Kocián, Viki Kollerová, Hana Morová, Mišo Kurota, Viktorie Pikovská, Eva Pinďáková, Lukáš Procházka, Radim Příhoda, Matěj Rak, Slávka Sedlačiková, Lucie Svobodová, Michaela Škvrňáková, Eva Vlašičová, Ivana Vostřáková.