Že jste ještě nikdy neokusili pomazánku z laních kopýtek, či jelení bobky? Nejen pro tento gurmánský zážitek si můžete zajet na komediantský festival do Semil, ale až napřesrok. 

_

parohac

Šestnáctého října už po 16. odstartoval nesoutěžní divadelní festival Semilský Paroháč. Jako každý rok se zde sešla spousta komediantů, muzikantů, zpěváků a (ano letos i) akrobatů, aby si užili tři dny plné divadel, hudby, zábavy a to vše bez kritiky poroty. Nálada byla perfektní a znělka před každým představením nápaditá. Tradiční sobotní průvod se ani letos neobešel bez máchání poroty v Jizeře. Vrcholem přehlídky byla představení Plovárna od divadla BRA(TŘI) v TRICKU a kapela SEN, která roztančila celý sál. Nechyběly ani tradiční dobroty jako jelení bobky, pomazánka z laních kopýtek apod. Kdo nedorazil, prohloupil. Tak snad se nás paroháčů v té semilské kotlině sejde příští rok o něco víc.

_

Text: Anežka Buriánková

 

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>