Přeskočit na obsah

Přihlaste se na výstavu „Doteky času“

„Alternativa. Fotografie. Umění. Kreativita“ (afuk.cz) nyní hledá příspěvky pro pravidelnou každoroční výstavu, která má letos podtitul “ Doteky času“.

Výstava se bude konat (bude upřesněno, vyhrazujeme si právo na změnu) na těchto místech:

Zámek Žirovnice, Česká republika (srpen-říjen 2015)
Výstavu plánujeme koncem 2015 / 2016 na dalších místech (Polsko, Slovensko, UK)

Všechny fotografie vybrané pro výstavu budou vystaveny rovněž v on-line galerii na www.afuk.cz. Prostřednictvím našich webových stránek bude možnost zakoupit e-knihu v PDF formátu se všemi vystavenými fotografiemi .

Své práce mohou přihlásit všichni autoři, kteří používají klasické fotografické či alternativní/historické techniky (bromolej, kyanotypie, vandyke, lithprint …).

Je nám líto, ale nepřijímáme příspěvky pořízené pouze digitální cestou.

Účastnický poplatek je 10 GBP splatný prostřednictvím PayPal nebo kreditní kartou (zpracované přes PayPal)

Prosím zasílejte ne více než 4 fotografie z dokončené nebo nedokončené série. Téma pro naši výstavu v roce 2015  je „Doteky času“. Máte naprostou uměleckou svobodu, jak se s tímto tématem vypořádáte.

Fotografie se musejí vejít do rámů 30 x 40 cm, 40 x 50 cm nebo 50 x 50 cm. Pokud chcete využít vlastní rámy, je to možné. K příspěvkům prosím přiložte stručný popis díla (artist statement) a krátký životopis.

Uzávěrka pro zasílání je 30. červen 2015.

Vzhledem k předpokládanému počtu přihlášených prací nelze zaručit vystavení všech děl.  Nevybraná doručená díla zaregistrujeme do naší evidence a uchováme ke zvážení pro budoucí výstavy. Je nám líto, ale bohužel nejsme schopni zaslat přihlášené práce zpět.

„Alternativa. Fotogragie. Umění. Kreativita. “ je nezisková organizace. Naším cílem je být referencí i místem pro objevování nových či nedostatečně zastoupených děl z řad klasické a alternativní fotografie.

Svá díla můžete zasílat na následující adresu:

Leoš Stehlík
AFUK.CZ Výstava „Doteky času“
Josefův Důl 836
468 44 Josefův Důl
Česká republika

Účastnický poplatek lze platit jakoukoliv běžnou platební kartou pomocí zúčtovacího centra PayPalu kliknutím na tlačítko „Pay Now“: