Přeskočit na obsah

Den otevřeného dvora v Semitam

Jak dobře víte, AFUK propaguje šikovné tvůrčí lidi s přesahem. Část týmu firmy Semitam znám osobně a vím, že mají skvělý přístup k lidem i práci a kromě toho tvoří naprosto úžasné věci. Přinášíme reportáž Aleny Váchové z povedené májové akce, kdy se tvořilo ostošest, korona nekorona.

 

Naše motto: „Skvělá práce je odváděná lidmi, kteří se nebojí být skvělí.“  (Fernando Flores)

 

*

U nás v Havlíčkově Brodě se 8.5. tradičně konají Trhy řemesel, ale kvůli karanténním opatřením se trhy zrušily. Moc nás to mrzelo, protože jsme rádi v přímém kontaktu se zákazníky. Proto jsme se rozhodli, že uspořádáme Den otevřeného dvora a pozveme zákazníky k nám do naší malé firmy Semitam.

 

 

Každý si mohl zakoupit naše výrobky a vyzkoušet si ve workshopu výrobu zápisníku. Výrobu milují hlavně děti, protože si s asistencí mohou vyzkoušet celý výrobní proces a pracovat na knihařských strojích. Výsledek jejich práce jim vždycky vykouzlí radostný úsměv.

 

 

Veškeré naše výrobky jsou ručně a s láskou vyráběny. Snažíme se spolupracovat s místními podniky a používat lokální produkty. Některé motivy na zápisnících jsou dílem místích umělců či nadšenců.

Naší velkou předností je možnost výroby s vlastním návrhem či motivem a to již od jednoho kusu. Objednat si u nás můžete diář, zápisník, fotoalbum, obal na očkovací průkaz, náčrtník a další.

*

Užitečné odkazy:

 

Semitam eshop

Webové stránky

Facebook

 

Pokud kreslíte či malujete a máte zájem nabídnout svou tvorbu pro design obalů na zápisníky či další produkty, kontaktujte majitelku firmy Martinu kadlecovou:

martina.kadlecova@semitam.cz