Přeskočit na obsah

Altánek o-žije s AFUKem

Výstava AFUKu, která měla proběhnout loni na podzim v Dobšicích, nese příznačný název Nestřety. Trpělivost nás všechny testuje už přes rok, ale nadšení a naději nesmí nic zahubit. Vernisáž se přesunula na podzim 2021 a v létě nás čeká krásná akce pod širým nebem, na kterou bych vás tímto ráda pozvala.

Okolí Náměště nad Oslavou je plné divokých údolí, strmých srázů a pokroucených koryt řek. Na jednom takovém malebném místě s romantickým altánkem a výhledem na přehradu se v neděli 4. července uskuteční setkání přátel alternativy, fotografie, umění, kultury a přírody. 

Po celý den si můžete prohlédnout fotografie příznivců AFUKu. Tom Hudeček bude portrétovat a seznámí vás s klasickou fotografií a s jedním ze správců skupiny Mobilní Fotografie CZ/SK Vladimírem Hudečkem si můžete pokecat o fotografování smartphonem.

O hudební program se postará domácí kapela Tranzan. Budeme tančit, zpívat a hrát (si). 

Budeme se bavit podobně jako to dělali naši prarodiče „o čajích“. Do programu se může zapojit každý! Hudební nástroje a piknikovou deku s sebou.
 
Přibližný program:
10.00 zahájení akce
14.00 koncert náměšťské kapely Tranzan
10.00 – 17.00 výstava fotografií AFUK, prezentace autorů, básnění, portrétování, piknik, projekt lesní knihovny na altánku
 
S sebou: občerstvení dle vlastní chuti (nebude zajištěno)
 
Díky mé milé přítelkyni Soně Malé za nápad a pomoc. Pořádáme ve spolupráci s
 
 
info o akci na FB zde