Fotostory

Tvrdé, přímé, nekončící. Tak působí linie města, které vstalo z popela jako Fénix. Televizní věž propichuje sametové nebe nad Berlínem, runway bývalého letiště Tempelhof brázdí kolečka skejtů, Mauerparkem se táhnou nekonečné záhony barevných stánků, starou betonovou jizvu zdobí výmluvná tetování. Berlín prošel za posledních několik desítek let neuvěřitelnou transformací. Fotopostřehy Toma Hudečka. Voilà!     […]

e 12.9.2017 fRed Aktor 4 Články, Fotostory, Upoutávka na homepage

Stal sa značkou, ktorú pozorujeme z nejednej mestkej časti. Spojil dva brehy s rozdielnym charakterom.

e 24.4.2017 f-naty- 4 Články, Fotostory

Jako každé nádraží, tak i to v Morkovicích-Slížanech bylo spojeno s životem a příběhy.

e 1.3.2017 fvhumanik 4 Články, Fotostory

Doufá, že jeho fotografie nabídnou lidem chvíle pro ztišení, zamyšlení a poznání. Vychutnejte si laskavý humor ve Fotostory rumunského veterináře a fotografa Hajdu Tamáse.

e 16.1.2017 f-naty- 4 Články, Fotostory

Jaké příběhy vyprávějí čáry a rýhy? Fotostory Mury Murazu.

e 8.12.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory

Bylo před čtvrtečním polednem, když zazvonil telefon. Kamarád z Třebové. Prý pojeďme do Prahy vyfotit si někoho se svíčkou na Národní. Není moc nad čím přemýšlet.

e 24.11.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory

Samota, viera, absurdita, vášeň naprieč Arménskou krajinou. Fotostory Mateje Hakára.

e 17.11.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory

Přijměte pozvání k sourozencům Matejkovým. Fotostory slovenské fotografky Soni Chovančíkové.

e 3.11.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory

Slovo burlesque je v překladu fraška a zároveň v sobě ukrývá lesk. Je to životní styl překypující křivkami, nadsázkou a originalitou. Kreativní a charismatická vystoupení burlesek vzdávají hold ženskosti a baví obě pohlaví,

e 27.10.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory

XYZ

Popis jednotlivých druhů chromozomů. Nositelem chromozomu X je muž i žena. Ženy mají dva chromozomy X. Muži mají chromozomy X a Y. Chromozom Z se vyskytuje u některých druhů zvířat.

e 20.10.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory

Výstraha – životu bezpečno dotýkat se. Návštěvníci interaktivní Výstavy nahých žen v Bratislavě vstoupili do stále ještě tabuizovaného světa a stali se potažmo voyaery. Mura Murazu zachytil ve specifické atmosféře dvou bratislavských bytů jemné nuance tohoto drsného světa.

e 29.9.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory

Fotografie je také odrazem nitra člověka, který ji pořídil. Barevná fotografie tvoří velkou část mé tvorby. Když se však vydáte do hor, ať už co se do rozlohy a výšky týče malých, stále mají v sobě něco krásného, silného a jedinečného.

e 23.9.2016 fRed Aktor 4 Články, Fotostory