Fotostory

Přinášíme další Fotostory Štěpánky Burešové. 

e 14.11.2017 f-naty- 4 Články, Fotostory, Upoutávka na homepage

Přinášíme reportáž Štěpánky Burešové z vernisáže výstavy a srazu fb skupiny MF CZ/SK na VII. OVARtu, který se konal 22. října 2017 v restauraci U Sapíka v Dobšicích u Znojma.     Šéf OVARtu:   Přemek Dufek * Vystavující:      Richard Beneš*, Radana Bezděková*, Štěpánka Burešová*, Vladimír Hudeček*, Vlaďka Kočvarová*, Silvie Kozohorská*, Štěpán Rak*, Štěpán Šupka* Úvodní řeč:      […]

e 27.10.2017 fvhumanik 4 Články, Fotostory J

Čížov, taková malebná příhraniční dědinka v NP Podyjí. Pár domů, opravený kostelík, nové dětské hřiště. Člověk má pocit, že se tu zastavil čas a on se opravdu zastavil. Pro někoho možná navždy.

e 6.10.2017 fvhumanik 4 Články, Fotostory

Život je dar… a my jsme „podivná smečka“ . Tak začíná úvod blogu jedné výjmečné „smečky“, která se tu na Zemi sešla, aby tento dar společně objevovala a oslavovala. Aby se uzdravila ze svých bolestí a strastí a pochopila jedinečný zázrak života. Ať vás jejich Fotostory inspiruje!

e 21.9.2017 fvhumanik 4 Články, Fotostory

Tvrdé, přímé, nekončící. Tak působí linie města, které vstalo z popela jako Fénix. Televizní věž propichuje sametové nebe nad Berlínem, runway bývalého letiště Tempelhof brázdí kolečka skejtů, Mauerparkem se táhnou nekonečné záhony barevných stánků, starou betonovou jizvu zdobí výmluvná tetování. Berlín prošel za posledních několik desítek let neuvěřitelnou transformací. Fotopostřehy Toma Hudečka. Voilà!     […]

e 12.9.2017 fRed Aktor 4 Články, Fotostory

Stal sa značkou, ktorú pozorujeme z nejednej mestkej časti. Spojil dva brehy s rozdielnym charakterom.

e 24.4.2017 f-naty- 4 Články, Fotostory

Jako každé nádraží, tak i to v Morkovicích-Slížanech bylo spojeno s životem a příběhy.

e 1.3.2017 fvhumanik 4 Články, Fotostory

Doufá, že jeho fotografie nabídnou lidem chvíle pro ztišení, zamyšlení a poznání. Vychutnejte si laskavý humor ve Fotostory rumunského veterináře a fotografa Hajdu Tamáse.

e 16.1.2017 f-naty- 4 Články, Fotostory

Jaké příběhy vyprávějí čáry a rýhy? Fotostory Mury Murazu.

e 8.12.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory

Bylo před čtvrtečním polednem, když zazvonil telefon. Kamarád z Třebové. Prý pojeďme do Prahy vyfotit si někoho se svíčkou na Národní. Není moc nad čím přemýšlet.

e 24.11.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory

Samota, viera, absurdita, vášeň naprieč Arménskou krajinou. Fotostory Mateje Hakára.

e 17.11.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory

Přijměte pozvání k sourozencům Matejkovým. Fotostory slovenské fotografky Soni Chovančíkové.

e 3.11.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory