Fotostory

Reportáž s fotkami a téměř lyrickým textem Jirky Trnky. V ukázkách si navíc můžete přečíst to, co jste na akci „VIII. tiché úterý“ 13.června v olomoucké kavárně Kratochvíle mohli slyšet naživo.   Ztichnul čaj i pivo. Ztichnul vzduch. Tichá je Kratochvíle. Tiché je úterý. Tiché lodi prorážejí jemně ticho tóny a zpěvem. Vplouvá do ticha František. Milostná, melancholická, […]

Stal sa značkou, ktorú pozorujeme z nejednej mestkej časti. Spojil dva brehy s rozdielnym charakterom.

e 24.4.2017 f-naty- 4 Články, Fotostory, Upoutávka na homepage

Jako každé nádraží, tak i to v Morkovicích-Slížanech bylo spojeno s životem a příběhy.

e 1.3.2017 fvhumanik 4 Články, Fotostory

Doufá, že jeho fotografie nabídnou lidem chvíle pro ztišení, zamyšlení a poznání. Vychutnejte si laskavý humor ve Fotostory rumunského veterináře a fotografa Hajdu Tamáse.

e 16.1.2017 f-naty- 4 Články, Fotostory

Jaké příběhy vyprávějí čáry a rýhy? Fotostory Mury Murazu.

e 8.12.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory

Bylo před čtvrtečním polednem, když zazvonil telefon. Kamarád z Třebové. Prý pojeďme do Prahy vyfotit si někoho se svíčkou na Národní. Není moc nad čím přemýšlet.

e 24.11.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory

Samota, viera, absurdita, vášeň naprieč Arménskou krajinou. Fotostory Mateje Hakára.

e 17.11.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory

Přijměte pozvání k sourozencům Matejkovým. Fotostory slovenské fotografky Soni Chovančíkové.

e 3.11.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory

Slovo burlesque je v překladu fraška a zároveň v sobě ukrývá lesk. Je to životní styl překypující křivkami, nadsázkou a originalitou. Kreativní a charismatická vystoupení burlesek vzdávají hold ženskosti a baví obě pohlaví,

e 27.10.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory

XYZ

Popis jednotlivých druhů chromozomů. Nositelem chromozomu X je muž i žena. Ženy mají dva chromozomy X. Muži mají chromozomy X a Y. Chromozom Z se vyskytuje u některých druhů zvířat.

e 20.10.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory

Výstraha – životu bezpečno dotýkat se. Návštěvníci interaktivní Výstavy nahých žen v Bratislavě vstoupili do stále ještě tabuizovaného světa a stali se potažmo voyaery. Mura Murazu zachytil ve specifické atmosféře dvou bratislavských bytů jemné nuance tohoto drsného světa.

e 29.9.2016 f-naty- 4 Články, Fotostory

Fotografie je také odrazem nitra člověka, který ji pořídil. Barevná fotografie tvoří velkou část mé tvorby. Když se však vydáte do hor, ať už co se do rozlohy a výšky týče malých, stále mají v sobě něco krásného, silného a jedinečného.

e 23.9.2016 fRed Aktor 4 Články, Fotostory