Přeskočit na obsah

Přemýšlejte o fotografii na AFUKu. Hledáme externí redaktory.

Zajímáte se? Zamýšlíte se nad věcmi, na které se díváte? Chcete své myšlenky předávat dál? Pak se přidejte k nám. Hledáme zapálené lidi k externí spolupráci se zájmem o fotografii a jiné vizuální umění.

Témata, která na AFUK patří:

  •  Tvorba zajímavých lidí, ať známých nebo neznámých, žijících nebo nežijících. Máte svého oblíbeného umělce? Nebo znáte ve svém okolí někoho, kdo se věnuje nějaké kreativní tvorbě a o kom by se mělo vědět? Napište o něm. Vítáme rozhovory i poutavé články s názorem.
  • Fotografie s příběhem. Zajímají nás nejen fotografie, ale i příběhy, které se k nim vážou. Vyrážíte s fotoaparátem do terénu? Máte k nějaké fotografii příhodu, o kterou byste se rádi podělili? Nebo je to pocit, který se vás zmocní, když vidíte jednu konkrétní fotku? Podělte se o to s ostatními. Vítáme reporty z focení i příběhy jedné fotky. Názorovou ukázku, jak by takový článek mohl vypadat, naleznete zde anebo tady.
  •  Výstavy a jiné kulturní akce. Navštívili jste nějakou zajímavou výstavu? Nebo se koná ve vašem okolí kulturní akce, o které byste chtěli dát vědět? Neočekáváme profesionální recenze, ale dojmy, zážitky a otázky, které vás napadaly, když jste si výstavu prohlíželi.
  •  Anebo sami pořádáte nějakou zajímavou akci? Pak na ni pozvěte i ostatní. Podporujeme jakékoliv kulturní aktivity, kterým nechybí nápad a dotažení.
  •  Alternativní umělecké techniky. Máte nějakou svou techniku, kterou při tvorbě používáte a nebude vám vadit, když se o ní podělíte s ostatními? Neočekáváme, že nám vyzradíte přesnou recepturu, ale že ukážete, jak jinak se ještě věci dají dělat.
  •  Hrátky s fantazií. V neposlední řadě hledáme i nadšené povídkáře a fejetonisty, jež by dokázali utvořit k příběh k fotografii nebo jinému uměleckému dílu, které je upoutalo. Fantazii meze neklademe. Hledáme nadšence i pohádkáře, kteří dokáží v umění najít inspiraci ke své tvorbě.

Nabízíme vám prostor, kde můžete publikovat své názory, myšlenky nebo svou autorskou tvorbu a sdílet ji s ostatními lidmi se zájmem o kreativní činnost.

Každý zajímavý článek odměníme!

V případě zájmu nás kontaktujte na adrese leos.stehlik@afuk.cz, nebo telefonicky na čísle 739 163 206.

Štítky: