Přeskočit na obsah

Kodak zastavuje výrobu Ektachrome 100D

Na základě sdělení Klaus-Georg Hafnera, Marketingového manažera divize Kodak Entertainment Imaging EMEA. Na základě sdělení Klaus-Georg Hafnera, Marketingového manažera divize Kodak Entertainment Imaging EMEA. 

Na základě sdělení Klaus-Georg Hafnera, Marketingového manažera divize Kodak Entertainment Imaging EMEA:

Rádi bychom Vás informovali od dostupnosti materiálu 5285/7285 Kodak Ektachrome 100D.

Z důvodu stále menší poptávky po tomto materiálu, a velmi malému okruhu stálých zákazníků bohužel již nadále není možné, abychom nadále vyráběli tento materiál.

Na základě stávajícího obratu odhadujeme dostupnost filmového materiálu Kodak 100D pro cca následující 3 měsíce, a to ve všech dostupných formátech (Super 8, Super 16 a 35mm). Některé formáty mohou být vyprodány i dříve […]
Zastavení výroby Kodaku Ektachrome 100D 5285/7285 nemá žádný dopad na dostupnost ostatních cine filmů Kodak.

V posledních letech přešlo mnoho uživatelů formátu Super 8 na negativní barevné materiály. Proto se do budoucna budeme soustředit na další rozvoj produktové linie negativního materiálu Kodak Vision 3. Černobílý inverzní materiál Kodak TRI-X 7266 budeme vyrábět i nadále, a to proto, abychom ponechali na trhu alespoň jeden inverzní materiál.

I přes změny v našem portfoliu produktů budeme i nadále vyrábět filmový materiál Kodak pro naše zákazníky a uživatele formátu Super 8. I proto jsme v roce 2012 uvedli na trh novinku Kodak Vision 3 50D, barevní negativní film 7203, který tak rozšiřuje stávající nabídku barevných negativních materiálů.