TA3

Speaking of mountains aneb když duše hor promluví.

Výstavu „TA3 – Speaking of Mountains“ jsem si připravoval hodně dopředu. Fotografie mám nazvětšované už měsíc. Rámy, pasparty a závěsy připraveny. Tak nějak jsem totiž tušil, že na poslední chvíli toho bude dost.

Fotografie jsou takovým letmých pohledem do bílé duše Vysokých Tater. Zimní výstupy v Tatrách jsou odlišné od všech ostatních velehor na světě. Trávové drny, málo rozpraskané skály a plno volných bloků přikrytých sněhem. To vše znamená minimální možnosti jištění.

 

DSC_1273DSC_1284

 

Fotografie jsou z 35mm černobílého kinofilmu a nazvětšované klasickou chemickou cestou jako originály pouze pro tuto výstavu.

Včera večer jsme společně s partou z HogoFogo bistra chystali výstavu, aby mohla viset už od dnešního rána. Prostory jsou to nádherné, ale náš původní plán, že to „za dvě hoďky máme“, se poněkud protáhl až do ranních hodin. Ale vše je připraveno a dnes startujeme!

Výstavu zahájíme v 18:00 hodin. K výbornému jídlu a pití bude akusticky hrát skupina Světlo z Havířova. Výstava bude v HogoFogo bistru k vidění do konce letních prázdnin.

Těšíme se na Vaši návštěvu

RED + HogoFogo team

 

ill_pozvanka_210x100mm_bleed3mm_cz

www.tomhudecek.co.uk