Hogo Hory Fogo: Tatry v centru Ostravy

„Tak je to tady, dnes je ten den, znělo mi celou středu v hlavě.“ V podvečer jsme se začali scházet v našem oblíbeném bistru v centru Ostravy, abychom společně „zahájili“ výstavu TA3 – Speaking of Mountains.

Když jsem vešel dovnitř, zmocnil se mě podobný pocit jako při předávání fotografií známým, které občas fotím. Když exponuji film při focení, je to zábava a člověk si to užívá. Pak přijde ta práce dostat fotky na papír a tady to už sranda moc není, vyžaduje to znalosti, soustředění a čas. Vše, co uspěcháte, jde poznat. Potom přichází poslední fáze, kdy fotku někomu ukazujete nebo dáváte…a to je pro mě ten nejlepší a nejdůležitější pocit, který z fotografování mám.

DSC_1300DSC_1280

DSC_1284 - kopieDSC_1295

Na vernisáži to bylo přesně podobné, atmosféra úžasná, všichni jsme si večer parádně užili. Někteří z nás dokonce do ranních hodin. Taková výstava fotek pro mě neznamená jenom kulturu a fotografie, ale něco, co do té chvíle vnesou lidi, kteří se jí účastní.

DSC_1282 - kopie

Proto chci všem poděkovat za podporu a za to, že jste vytvořili jedinečnou atmosféru, ze které jsem byl nadšený a jako autora fotografií mě to nakoplo k další práci.

Veliké díky samozřejmě patří i kapele Světlo z Havířova, která dokreslila perfektní atmosféru svým akustickým koncertem a určitě i mým známým a kamarádům z HogoFogo bistra za pomoc s organizací výstavy.

Výstava bude v k vidění v HogoFogo bistru do konce letních prázdnin.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

RED